II LIGA KOSZYKÓWKI – TERMINARZ 2016/2017

ii-liga

II LIGA KOSZYKÓWKI

TERMINARZ ROZGRYWEK 2016/2017

I RUNDA GOSPODARZE GOŚCIE

24.09.2016 RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW WKK WROCŁAW
01.10.2016 GÓRNIK TRANS.EU RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW
08.10.2016 RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW BC OBRA KOŚCIAN
15.10.2016 MUSZKIETEROWIE NOWA SÓL RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW
22.10.2016 RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW STAL OSTRÓW WLKP
26.10.2016 POLKĄTY MAXIMUS KĄTY WROCŁ. RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW
29.10.2016 RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW SUDETY JELENIA GÓRA
05.11.2016 RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW ENERGA DROGBRUK KALISZ
11.11.2016 SOKÓŁ MARBO MIĘDZYCHÓD RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW
13.11.2016 RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW RAWIA RAWAG RAWICZ
19.11.2016 MKS OTMUCHÓW RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW
26.11.2016 RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW ŚLĄSK WROCŁAW

II RUNDA GOSPODARZE GOŚCIE

10.12.2016 WKK WROCŁAW RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW
17.12.2016 RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW GÓRNIK TRANS.EU
06.01.2017 BC OBRA KOŚCIAN RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW
08.01.2017 RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW MUSZKIETEROWIE NOWA SÓL
14.01.2017 STAL OSTRÓW WLKP RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW
18.01.2017 RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW POLKĄTY MAXIMUS KĄTY WROCŁ.
21.01.2017 SUDETY JELENIA GÓRA RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW
28.01.2017 ENERGA DROGBRUK KALISZ RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW
04.02.2017 RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW SOKÓŁ MARBO MIĘDZYCHÓD
11.02.2017 RAWIA RAWAG RAWICZ RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW
18.02.2017 RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW MKS OTMUCHÓW
25.02.2017 ŚLĄSK WROCŁAW RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW


SKŁAD ZESPOŁU RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW W SEZONIE 2016/2017

Lp. Imię i nazwisko Nr Pozycja Wzrost Ostatni klub zawodnika

1. LUKA MALKHAU 4 rozgrywający 185 KK OLEŚNICA
2. MICHAŁ KAMBERSKI 5 rzucający obrońca 187 GIMBASKET
3. WOJCIECH GAC 6 rozgrywający 178 GIMBASKET
4. MICHAŁ MAŃKIEWICZ 7 rozgrywający 176 GIMBASKET
5. RAFAŁ OBROCKI 8 skrzydłowy 194 GIMBASKET
6. PRZEMYSŁAW GWORE 10 rzucający obrońca/skrzydłowy 195 WKS ŚLĄSK
7. RAFAŁ CHWASTYK 11 rzucający obrońca 185 GIMBASKET
8. WAJEROWSKI JAKUB 12 skrzydłowy/silny skrzydłowy 198 GIMBASKET
9. MATEUSZ ROGOZIŃSKI 13 rzucający obrońca 190 GIMBASKET
10. RAFAŁ MALITKA 14 center/silny skrzydłowy 205 GIMBASKET
11. MACIEJ SZESZYCKI 15 center 209 GIMBASKET
12. PAWEŁ GAŁCZYŃSKI 16 silny skrzydłowy 196 GIMBASKET

trener: ROBERT KOŚCIUK
asystent trenera: PAWEŁ OBUCHOWICZ
trener przygotowania fizycznego: MATEUSZ ŁOŚ

zdjęcie dnia

IA_6698.jpg

QR Widget

Kod QR