II LIGA KOSZYKÓWKI – TERMINARZ SEZONU 2017/2018

 RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW  SEZON 2017/2018

TERMINARZ ROZGRYWEK KOSZYKÓWKI II LIGI MĘŻCZYZN SEZON 2017/2018

GRUPA D

 I runda

kolejka

data

gospodarze

goście

123 września 2017 Röben Gimbasket WrocławWeegree AZS Politechnika Opolska
30 września 2017 RKKS Rawia Rawag RawiczRöben Gimbasket Wrocław
37 października 2017 Röben Gimbasket WrocławKS Stal Ostrów Wlkp.
414 października 2017 WKK WrocławRöben Gimbasket Wrocław
518 października 2017 (środa)Röben Gimbasket WrocławPolkąty Maximus Kąty Wrocławskie
621 października 2017 SMK LubinRöben Gimbasket Wrocław
728 października 2017Röben Gimbasket WrocławKS Sudety Jelenia Góra
84 listopada 2017Röben Gimbasket WrocławExact Systems Śląsk Wrocław
911 listopada 2017KS Kosz Pleszew   Röben Gimbasket Wrocław
1018 listopada 2017Röben Gimbasket WrocławMuszkieterowie Nowa Sól
1125 listopada 2017AZS CzęstochowaRöben Gimbasket Wrocław
122 grudnia 2017Röben Gimbasket WrocławMKS Otmuchów
139 grudnia 2017Górnik Trans.eu WałbrzychRöben Gimbasket Wrocław

 II runda

kolejka

data

gospodarze

goście

1416 grudnia 2017Weegree AZS Politechnika OpolskaRöben Gimbasket Wrocław
1523 grudnia 2017Röben Gimbasket WrocławRKKS Rawia Rawag Rawicz
166 stycznia 2018KS Stal Ostrów Wlkp.Röben Gimbasket Wrocław
1713 stycznia 2018Röben Gimbasket WrocławWKK Wrocław
1817 stycznia 2018   (środa)Polkąty Maximus Kąty WrocławskieRöben Gimbasket Wrocław
1920 stycznia 2018Röben Gimbasket WrocławSMK Lubin
2027 stycznia 2018KS Sudety Jelenia GóraRöben Gimbasket Wrocław
213 lutego 2018Exact Systems Śląsk WrocławRöben Gimbasket Wrocław
2210 lutego 2018Röben Gimbasket WrocławKS Kosz Pleszew
2317 lutego 2018Muszkieterowie Nowa SóRöben Gimbasket Wrocław
2424 lutego 2018Röben Gimbasket WrocławAZS Częstochowa
253 marca 2018MKS OtmuchówRöben Gimbasket Wrocław
2611 marca 2018    (niedziela)Röben Gimbasket WrocławGórnik Trans.eu Wałbrzych

SKŁAD ZESPOŁU RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW W SEZONIE 2017/2018

Lp.   Imię i Nazwisko Zawodnika     Nr           Pozycja                                          Wzrost        Poprzedni Klub

  1. Luka Malakhau                           4        rozgrywający                                          184        RÖBEN GIMBASKET
  2. Michał Kamberski                       5        rzucający obrońca                                  188        RÖBEN GIMBASKET
  3. Wojciech Gac                             6        rozgrywający/rzucający obrońca             178        RÖBEN GIMBASKET
  4. Michał Mańkiewicz                      7         rozgrywający                                          175        RÖBEN GIMBASKET
  5. Maciej Kościuk                           8         rozgrywający                                          181        LEEDS FORCE
  6. Jakub Kamberski                        9        skrzydłowy                                              198        WKS ŚLĄSK
  7. Marek Małyszewicz                   10        rzucający obrońca                                  184        UKS  GIMBASKET
  8. Rafał Chwastyk                         11       rzucający obrońca                                  186         RÖBEN GIMBASKET
  9. Wojciech Sienkiewicz                12       rozgrywający                                           183        UKS  GIMBASKET
  10. Michał Pietrzak                          13       silny skrzydłowy                                      200       TKM WŁOCŁAWEK
  11. Mateusz Rogoziński                  14       skrzydłowy                                              190        RÖBEN GIMBASKET
  12. Maciej Szeszycki                       15       center                                                     211        RÖBEN GIMBASKET
  13. Paweł Gałczyński                      16       silny skrzydłowy                                      196        RÖBEN GIMBASKET

trener: ROBERT KOŚCIUK
asystent trenera: PAWEŁ OBUCHOWICZ
trener przygotowania motorycznego: MICHAŁ CHALABALA

zdjęcie dnia

421.jpg

QR Widget

Kod QR