nauczyciele

KADRA PEDAGOGICZNA  SZKOŁY PODSTAWOWEJ UNISPORT  I LICEUM SPORTOWEGO GIMBASKET W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
 SZKOŁA PODSTAWOWALICEUMe-mail
LPNAUCZYCIELPRZEDMIOT  7 SP   II  GA  II GBIII GAIII GBILII LIII L
1CEGŁOWSKA AURELIAchemia   X   X   X  X   Xaceglowska@gimbasket.edu.pl
godz. wychow.   X
2CHWASTEK DOMINIKAjęz. angielski   X   X   X   X   X X  X  Xd.chwastek@gimbasket.edu.pl
WOK X
3FRĄCKOWIAK PAWEŁreligia   X Xp.frackowiak@gimbasket.edu.pl
4GRODZKI STANISŁAWpodst. przedsięb. Xsgrodzki@gimbasket.edu.pl
5KOSKO MONIKAj. polski   X   X  Xmkosko@gimbasket.edu.pl
godz.wychow.   X
6KUŹMIŃSKA  ALICJAhistoriaX  X  Xakuzminska@gimbasket.edu.pl
historia i społ.  X  X
7ŁUPIŃSKA  URSZULAfizyka X  Xulupinska@gimbasket.edu.pl
matematyka   X X  XP
godz.wychow. X
8MŁYNARCZYK MAŁGORZATAj.polski X  X  Xmmlynarczyk@gimbasket.edu.pl
9MORTON KAROLINAj.angielski   X   X  X  XX  X  Xkmorton@gimbasket.edu.pl
10OGIŃSKA – BRONISZEWSKA DOBROMIŁAplastyka   X   X   Xdoginska@gimbasket.edu.pl
muzyka   X
zaj.artystyczne   X  X   X   X
11OSTOWICZ ALICJAj.polski   Xa.ostowicz@gimbasket.edu.pl
12PAWLAK MARCINj.angielski   X   X X  X  Xmpawlak@gimbasket.edu.pl
13RAKOCZY ANNAgeografia   X   X   X   X   X Xarakoczy@gimbasket.edu.pl
edukacja dla bezp.   X    X X
14SOROKANYCZ ANNAchemia X  X  Xasorokanycz@gimbasket.edu.pl
fizyka   X  X   X   X   X
15STACHIEWICZ – STRUŚ JOANNAj.niemiecki   X   X   X   X   XX  X  Xj.stachiewicz-strus@gimbasket.edu.pl
godz. wychow.  X
16STASIAK MAGDALENAwych.fizyczne   X  X   X   X   X X  X  Xmstasiak@gimbasket.edu.pl
godz. wychow.   X
17SZARO – KOKOT DOROTAj.angielski   X   X   X X  X  Xdszaro@gimbasket.edu.pl
j.hiszpański X  X
18SZCZERBACZ MAŁGORZATAmatematyka XR XRmalgorzata.szczerbacz@gimbasket.edu.pl
19SZCZĘSNY   TOMASZbiologia X  X  Xtszczesny@gimbasket.edu.pl
20TOMCZYK-TRZASKA DOROTAmatematyka   X   X  X   X  XPdtrzaska@gimbasket.edu.pl
godz. wych  X
21TRAWIŃSKI MICHAŁwych. fizyczne   X   X   X   X   X X  X  Xm.trawinski@gimbasket.edu.pl
22TURSKA  ALICJAinformatyka   X  X   X Xaturska@gimbasket.edu.pl
zaj. techniczne  X  X  X  X
23WOJCIECHOWSKA ALEKSANDRAhistoria  X   X  X  X  Xawojciechowska@gimbasket.edu.pl
wos   X  X  X  X X  X X
godz. wych  X
24ŻYWICKI MIROSŁAWbiologia   X   X   X  X  Xmzywicki@gimbasket.edu.pl
przyroda  X  X
godz. wychow.  X
25HUTNIK ANNApedagog  X  X  X  X  X X  X  Xpedagog@gimbasket.edu.pl