Zebrania dla rodziców oraz konsultacje przedmiotowe!

Informujemy, że dnia 19 marca 2018 (poniedziałek) o godz.17.00 odbędą się zebrania dla rodziców uczniów wszystkich klas, a w godz. 17.45 – 19.00 przewidziano konsultacje przedmiotowe z udziałem nauczycieli.

Rodziców uczniów klas III (oddziały gimnazjalne), z uwagi na obecność na zebraniu w dniu 05 marca br., zapraszamy na konsultacje przedmiotowe w w/w godzinach, jednocześnie informujemy, że wychowawcy klas III będą do dyspozycji rodziców od godz. 17.00.

UWAGA! Rodziców uczestników wyjazdu naukowego do Torunia, organizowanego w dniach 07-09 maja 2018, zapraszamy o godz. 16.30 na spotkanie organizacyjne z udziałem koordynatora wyjazdu – p. Joanną Stachiewicz – Struś (nauczyciel jęz. niemieckiego) oraz z przedstawicielem biura Jagatour.