06.12.2021 – zebrania z rodzicami i konsultacje przedmiotowe w formie zdalnej!

Informujemy, że zgodnie z kalendarzem szkolnym,  dnia 06 grudnia 2021 (poniedziałek) o godz. 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami uczniów wszystkich klas Liceum Sportowego GIMBASKET i Szkoły Podstawowej UNISPORT, a w godz. 17.45-19.00  przewidziane są indywidualne konsultacje przedmiotowe z nauczycielami. Z uwagi na  obecną sytuację epidemiologiczną w kraju (wzrost zakażeń Covid-19), spotkania z rodzicami i konsultacje odbędą się w formie zdalnej na platformie zoom.us . Do końca bieżącego tygodnia wszyscy rodzice otrzymają  w e-dzienniku numery ID  oraz hasła nauczycieli naszych szkół, niezbędne do podłączenia online w czasie zebrań i konsultacji (rodzice mogą skorzystać z kont uczniowskich na zoom.us).

Zachęcamy do udziału!