Dodatkowy termin próby sprawności fizycznej do szkół GIMBASKET

Informujemy, że dnia 21 maja 2015 (czwartek) odbędzie próba sprawności fizycznej dla kandydatów do Gimnazjum i Liceum Sportowego GIMBASKET, którzy nie uczestniczyli w teście sprawnościowym organizowanym  w marcu br.

Harmonogram:  godz.7.00kandydaci  na ratownictwo wodne – basen Uniwersytetu Ekonomicznego ul. Kamienna                                                                     Uwaga! Wymagany strój pływacki i czepek.

godz.9.00kandydaci na koszykówkę i lekkoatletykę oraz uprawiający inne dyscypliny – hala Zespołu Szkół                                                   Ekonomicznych ul. Drukarska 50 .Wymagany sprzęt sportowy!

Serdecznie zapraszamy!