Dzień Sportu w ramach Dnia Dziecka!

Informujemy, że dnia 1 czerwca 2016 (środa) w ramach zajęć dydaktycznych organizowanych poza szkołą, wszyscy uczniowie Gimnazjum i Liceum Sportowego GIMBASKET wezmą udział w Dniu Sportu we Wrocławiu organizowanym dla szkół z okazji Dnia Dziecka w Hali Stulecia m.inprzez  Urząd Miejski Wrocławia, Szkolny Związek Sportowy, The World Games

W programie przewidziano liczne zawody sportowe dla poszczególnych grup wiekowych, w tym możliwość rywalizowania aż w 12 dyscyplinach sportowych tj. koszykówka, piłka nożna, unihokej, przeciąganie liny itd.Na najbardziej aktywnych kibiców czekają atrakcyjne nagrody.

Zbiórka: godz. 10.45 pod Iglicą  przed Halą Stulecia– wszyscy uczniowie obowiązkowo w koszulkach z logo szkół GIMBASKET, zawodnicy wytypowani do poszczególnych konkurencji zabierają sprzęt sportowy szkolny. Dopingujemy naszych reprezentantów we wszystkich konkurencjach!

Uwaga! Uczniowie nie mają porannych zajęć sportowych.

Opiekunowie: M.Szetelnicka- Szwaba, A.Wojciechowska, M.Witwicka – Iwanowska, K.Stelmach (Gimnazjum), D.Tomczyk – Trzaska, U.Łupińska, P.Obuchowicz (Liceum)