Egzaminy maturalne i ósmoklasisty- informacje dla zdających!

Informujemy, że od najbliższego poniedziałku – 08 czerwca 2020 nasi maturzyści przystąpią do egzaminów maturalnych, a tydzień później – we wtorek 16 czerwca 2020 rozpoczną swoje egzaminy ósmoklasiści. Przypominamy, że ze względu na pandemię obowiązywać będą szczególne przepisy sanitarne, których przestrzegać muszą zarówno zdający, jak i członkowie komisji nadzorujących. Szczegółowe wytyczne  CKE, MEN i GIS nasi uczniowie otrzymali w e-dzienniku, poniżej załączamy krótkie przypomnienie obowiązujących, najważniejszych zasad bezpieczeństwa i higieny podczas egzaminów.

Mamy nadzieję, że mimo trudnego czasu i wyjątkowych obostrzeń, wszyscy nasi uczniowie poradzą sobie świetnie na egzaminach – czego im serdecznie życzymy i trzymamy mocno kciuki!

Powodzenia i połamania długopisów!!!