II miejsce Izy Kunat w Konkursie na Najlepszego Ucznia – Sportowca Dolnego Śląska 2013

Dnia 18 marca 2014 w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego  odbyła się uroczystość  wręczenia nagród zwycięzcom  plebiscytu na Najlepszego  Ucznia – Sportowca na Dolnego Śląska 2013 roku.  Miło nam poinformować, że w finałowej trójce- zajmując II miejsce-  znalazła się Izabela Kunatuczennica klasy I Gimnazjum Sportowego GIMBASKET, zawodniczka KTA Wrocław  i zwyciężczyni  tenisowych zawodów Supermaster w Sopocie!  Najlepszym uczniem- sportowcem Dolnego Śląska wybrano Andrzeja Rządkowskiego, szermierza klubu KS „Wrocławianie”, zdobywcę Mistrzostwa Polski juniorów młodszych oraz zawodów Pucharu Świata w austriackim Moedling. Trzecie miejsce w plebiscycie zajął kolarz Mateusz Rudyk  zawodnik UKS Moto Jelcz- Laskowice, srebrny i brązowy medalista mistrzostw Polski.

Naszej uczennicy serdecznie gratulujemy!