IX Wrocławski Matematyczny Marsz na Orientację z udziałem uczniów Liceum Sportowego GIMBASKET

Miło nam poinformować, że w organizowanym w sobotę 05 października  2013 IX Wrocławskim Matematycznym Marszu na Orientację  uczniowie reprezentujący Liceum Sportowe GIMBASKET zajęli odpowiednio fantastyczne 6 miejsce ( patrol: Michał Dmochowski – III L, Dawid Kozów – II L, Mateusz Lipecki – II L)!!!!, 19 miejsce ( patrol: Jan Stefański – I L, Karolina Kozów – I L,  Maciek Ogrodnik – I L) i 27 miejsce ( patrol: Agnieszka Dziewirz- I L, Piotr Sasak- I L, Bartosz Surmiński- I L).

W imprezie udział wzięło w sumie  aż 51  3-osobowych patroli złożonych z uczniów  liceów  z Dolnego Śląska. Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszej rywalizacji !