Juniorzy starsi UKS GIMBASKET w półfinale Mistrzostw Polski!

Drużyna UKS GIMBASKET wczorajszym zwycięstwem 82:59 na wyjeździe z KS SUDETY Jelenia Góra przypieczętowała awans do półfinału Mistrzostw Polski juniorów starszych! Pierwsza połowa spotkania  nie zapowiadała tak wysokiego zwycięstwa naszego zespołu. Gospodarze długo kontrolowali przebieg meczu, jednak druga połowa dzięki bardzo dobrej obronie oraz skutecznym kontratakom pozwoliła naszemu zespołowi odnieść bardzo ważne zwycięstwo.  Ostatni mecz  w tej fazie rozgrywek o 1 miejsce w  lidze juniorów starszych zostanie rozegrany przez naszą drużynę 08 stycznia 2013 roku we Wrocławiu  z drużyną ZASTALU Zielona Góra.

Najwięcej punktów  w meczu zdobyli: M. Krówczyński 22 (2), M. Kościuk 19 (2), D. Piasecki 11 (1), K. Wasilewski 10 (2), M. Głuchowicz 9, M. Stach 5, A. Borkowski 4, J. Wajerowski 2, I.Tkacz 0.