II LIGA KOSZYKÓWKI – TERMINARZ SEZONU 2017/2018

gimbasket

 RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW  SEZON 2017/2018

TERMINARZ ROZGRYWEK KOSZYKÓWKI II LIGI MĘŻCZYZN SEZON 2017/2018

GRUPA D

 I runda

kolejka

data

gospodarze

goście

1 23 września 2017 Röben Gimbasket Wrocław Weegree AZS Politechnika Opolska
30 września 2017 RKKS Rawia Rawag Rawicz Röben Gimbasket Wrocław
3 7 października 2017 Röben Gimbasket Wrocław KS Stal Ostrów Wlkp.
4 14 października 2017 WKK Wrocław Röben Gimbasket Wrocław
5 18 października 2017 (środa) Röben Gimbasket Wrocław Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
6 21 października 2017 SMK Lubin Röben Gimbasket Wrocław
7 28 października 2017 Röben Gimbasket Wrocław KS Sudety Jelenia Góra
8 4 listopada 2017 Röben Gimbasket Wrocław Exact Systems Śląsk Wrocław
9 11 listopada 2017 KS Kosz Pleszew   Röben Gimbasket Wrocław
10 18 listopada 2017 Röben Gimbasket Wrocław Muszkieterowie Nowa Sól
11 25 listopada 2017 AZS Częstochowa Röben Gimbasket Wrocław
12 2 grudnia 2017 Röben Gimbasket Wrocław MKS Otmuchów
13 9 grudnia 2017 Górnik Trans.eu Wałbrzych Röben Gimbasket Wrocław

 II runda

kolejka

data

gospodarze

goście

14 16 grudnia 2017 Weegree AZS Politechnika Opolska Röben Gimbasket Wrocław
15 23 grudnia 2017 Röben Gimbasket Wrocław RKKS Rawia Rawag Rawicz
16 6 stycznia 2018 KS Stal Ostrów Wlkp. Röben Gimbasket Wrocław
17 13 stycznia 2018 Röben Gimbasket Wrocław WKK Wrocław
18 17 stycznia 2018   (środa) Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie Röben Gimbasket Wrocław
19 20 stycznia 2018 Röben Gimbasket Wrocław SMK Lubin
20 27 stycznia 2018 KS Sudety Jelenia Góra Röben Gimbasket Wrocław
21 3 lutego 2018 Exact Systems Śląsk Wrocław Röben Gimbasket Wrocław
22 10 lutego 2018 Röben Gimbasket Wrocław KS Kosz Pleszew
23 17 lutego 2018 Muszkieterowie Nowa Só Röben Gimbasket Wrocław
24 24 lutego 2018 Röben Gimbasket Wrocław AZS Częstochowa
25 3 marca 2018 MKS Otmuchów Röben Gimbasket Wrocław
26 11 marca 2018    (niedziela) Röben Gimbasket Wrocław Górnik Trans.eu Wałbrzych

SKŁAD ZESPOŁU RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW W SEZONIE 2017/2018

Lp.   Imię i Nazwisko Zawodnika     Nr           Pozycja                                          Wzrost        Poprzedni Klub

  1. Luka Malakhau                           4        rozgrywający                                          184        RÖBEN GIMBASKET
  2. Michał Kamberski                       5        rzucający obrońca                                  188        RÖBEN GIMBASKET
  3. Wojciech Gac                             6        rozgrywający/rzucający obrońca             178        RÖBEN GIMBASKET
  4. Michał Mańkiewicz                      7         rozgrywający                                          175        RÖBEN GIMBASKET
  5. Maciej Kościuk                           8         rozgrywający                                          181        LEEDS FORCE
  6. Jakub Kamberski                        9        skrzydłowy                                              198        WKS ŚLĄSK
  7. Marek Małyszewicz                   10        rzucający obrońca                                  184        UKS  GIMBASKET
  8. Rafał Chwastyk                         11       rzucający obrońca                                  186         RÖBEN GIMBASKET
  9. Wojciech Sienkiewicz                12       rozgrywający                                           183        UKS  GIMBASKET
  10. Michał Pietrzak                          13       silny skrzydłowy                                      200       TKM WŁOCŁAWEK
  11. Mateusz Rogoziński                  14       skrzydłowy                                              190        RÖBEN GIMBASKET
  12. Maciej Szeszycki                       15       center                                                     211        RÖBEN GIMBASKET
  13. Paweł Gałczyński                      16       silny skrzydłowy                                      196        RÖBEN GIMBASKET

trener: ROBERT KOŚCIUK
asystent trenera: PAWEŁ OBUCHOWICZ
trener przygotowania motorycznego: MICHAŁ CHALABALA

zdjęcie dnia

gimbasket

kod QR

gimbasket