nauczyciele

                 KADRA PEDAGOGICZNA  SZKOŁY PODSTAWOWEJ UNISPORT  I  LICEUM SPORTOWEGO GIMBASKET   ROK SZKOLNY 2018/2019

 

        SZKOŁA       PODSTAWOWA           LICEUM                              e-mail
LPNAUCZYCIELPRZEDMIOT7 SP   8   SPIII GAIII GB  I   LAI LB  II LIII L
1CEGŁOWSKA AURELIAchemia  X  X  X   Xaceglowska@gimbasket.edu.pl
godz. wychow.  X
2CHWASTEK DOMINIKAjęz. angielski  X   X  X  X X  X  X  Xd.chwastek@gimbasket.edu.pl
WOK   X  X
zaj.artystyczne  X
godz. wychow.  X
3DOROBEK GRZEGORZwych. fizyczne  X  X  X  X  X  X X  Xgdorobek@gimbasket.edu,pl 
4FRĄCKOWIAK PAWEŁreligia  X  X  X  X  X  Xp.frackowiak@gimbasket.edu.pl
5GŁADYSZ TOMASZinformatyka  X  X  X  X  Xtgladysz@gimbasket.edu.pl
edukacja dla bezp.  X  X
zaj.techniczne  X  X
6KOSKO MONIKAj. polski   X    X  X  X  X  Xmkosko@gimbasket.edu.pl
godz.wychow.  X
7KRZYWIŃSKA – RYBA KATARZYNAgeografia   X  X  X  Xkkrzywinska-ryba@gimbasket.edu.pl
8KRZYŻANOWSKA  ALICJAhistoria  X  Xakrzyzanowska@gimbasket.edu.pl
9MŁYNARCZYK MAŁGORZATAj.polski  X  Xmmlynarczyk@gimbasket.edu.pl
10MORTON KAROLINAj.angielski   X  X  X  X  X   Xkmorton@gimbasket.edu.pl
11NAPIERAŁA BOGDANedukacja dla bezp.   X  X  Xbnapierala@gimbasket.edu.pl
12OGIŃSKA – BRONISZEWSKA DOBROMIŁAplastyka   Xdoginska@gimbasket.edu.pl
muzyka   X
zaj.artystyczne   X   X
13PAWLAK MARCINj.angielski   X   X   X   X   X   Xmpawlak@gimbasket.edu.pl
14SMIRNOW – ZECHMAN ELEONORApodst. przedsięb  X  Xesmirnow@gimbasket
15SMOLNICKA KAZIMIERAgeografia   X   Xksmolnicka@gimbasket.edu.pl
16SOROKANYCZ ANNAchemia   X  X   X  Xasorokanycz@gimbasket.edu.pl
fizyka   X   X   X   X   X  X
17STACHIEWICZ – STRUŚ JOANNAj.niemiecki   X   X   X   X   X   X   X   Xj.stachiewicz-strus@gimbasket.edu.pl
godz. wychow.   X
18STASIAK MAGDALENAwych.fizyczne   X   X   X   X   X   X  X   Xmstasiak@gimbasket.edu.pl
godz. wychow.  X
19SZARO – KOKOT DOROTAj.angielski   X    X   X   X   X   Xdszaro@gimbasket.edu.pl
j.hiszpański   X   X   X
20SZCZERBACZ MAŁGORZATAmatematyka X XR XRmalgorzata.szczerbacz@gimbasket.edu.pl
21SZCZĘSNY   TOMASZbiologia  X  X  X  Xtszczesny@gimbasket.edu.pl
20TOMCZYK-TRZASKA DOROTAmatematyka  X  X   X  X  X XP XPdtrzaska@gimbasket.edu.pl
godz. wych  X
21WOJCIECHOWSKA ALEKSANDRAhistoria   X   X   X   X  X   Xawojciechowska@gimbasket.edu.pl
wos  X  X   X   X  X
historia i społ.   X  X
godz. wych   X
22ŻYWICKI MIROSŁAWbiologia   X    X   X   Xmzywicki@gimbasket.edu.pl
przyroda   X   X
godz. wychow.   X
23HUTNIK ANNApedagog  X   X   X  X  X  X   X   Xpedagog@gimbasket.edu.pl