Odwołany Dzień Otwarty !

Uczniów – kandydatów i ich rodziców informujemy, że Dzień Otwarty w naszych szkołach – zaplanowany na najbliższą sobotę – tj.28 marca 2020 z powodu epidemii koronawirusa i zamknięcia wszystkich placówek oświatowych został odwołany.

Z uwagi na dynamiczny i trudny do przewidzenia rozwój sytuacji – związany z okresem zawieszenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, jak i przebiegiem epidemii w naszym kraju, zaplanowanie nowego, ewentualnego terminu Dnia Otwartego jest w tej chwili niemożliwe. Prosimy o wyrozumiałość i śledzenie informacji na FB oraz na stronie internetowej szkół: www.gimbasket.edu.pl ( zakładka Aktualności)

Informujemy także, że podania do szkół można pobrać tutaj: LICEUM podanie-liceum-rekrutacja-2020  oraz SZKOŁA PODSTAWOWA Podanie-szkola-podstawowa-2020  i przesyłać mailem na adres: sekretariat@gimbasket.edu.pl – da nam to możliwość bezpośredniego kontaktu z zainteresowanymi osobami. W razie pytań/ wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem pod nr tel.71 3252307 , 781515181 lub mailowy.
UWAGA! Przypominamy, że nasze szkoły nie biorą udziału w elektronicznej rekrutacji dostępnej na stronach Miasta Wrocławia!!!