Porażka drugoligowców w meczu z DORAL Nysa Kłodzko

Niespotykanym wynikiem 27: 63 pkt zakończył się sobotni pojedynek RÖBEN GIMBASKET Wrocław z  zespołem DORAL Nysa Kłodzko we własnej hali. Pierwsza kwarta w wykonaniu naszego zespołu nie zapowiadała porażki, kiedy to nasi gracze  skutecznie dotrzymywali kroku bardziej doświadczonym gościom. Niestety kolejne kwarty meczu ułożyły się nie po myśli  naszego zespołu , a końcowy wynik odzwierciedlił  brak doświadczenia zawodników na tym poziomie rozgrywek. Mamy nadzieję, że będzie on motywacją do dalszej pracy całego zespołu.

Najwięcej punktów zdobyli: M. Kościuk – 8, M. Wiśniewski – 6, D.Piasecki – 5, J. Wajerowski – 4, M. Stach i M. Kantarowski po 2.

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra dnia 16.11.2013 (sobota) na wyjeździe z zespołem GTK FLUOR Gliwice. Życzymy powodzenia!