Praca zdalna sekretariatu szkół w okresie 16 marca – 10 kwietnia 2020

Informujemy, że w związku z zamknięciem placówek oświatowych i wprowadzonym w naszym kraju stanem epidemii koronawirusa, sekretariat Szkoły Podstawowej UNISPORT oraz LIceum Sportowego GIMBASKETw dniach 16 marca – 10 kwietnia 2020 pracuje zdalnie. Bezpośredni kontakt  z sekretariatem – tel.781515181, 71 3252307 oraz e- mail: sekretariat@gimbasket.edu.pl

Jednocześnie przypominamy naszym uczniom i rodzicom, że nauczyciele za pośrednictwem platformy zoom.us prowadzą naukę zdalnie wg planu lekcji zdalnych (wszystkie szczegóły i wytyczne dot. lekcji zdalnych uczniowie i rodzice otrzymali w wiadomościach w e-dzienniku), poprzez  e-dziennik Librus  wspierają uczniów w nauce i przekazują  systematycznie materiały do samodzielnej pracy w domu. Zachęcamy  do zaglądania na nasz profil na Facebooku, gdzie systematycznie przekazujemy informacje o  bezpłatnych, dostępnych w internecie narzędziach i materiałach edukacyjnych, publikujemy ciekawostki, zadania konkursowe itp.Prosimy także o  śledzenie informacji ze szkół  na stronie internetowej i  w e-dzienniku Librus.

Życzymy wszystkim zdrowia oraz wytrwałości w tym trudnym czasie!