Rekrutacja na nowy rok szkolny 2020/2021 do Liceum Sportowego GIMBASKET i Szkoły Podstawowej UNISPORT

Informujemy, uczniów – kandydatów do szkół oraz ich rodziców, że nasze publiczne placówki – Liceum Sportowe GIMBASKET i Szkoła Podstawowa UNISPORT nie są ujęte w elektronicznym systemie rekrutacji Miasta Wrocławia. Podania do szkół znajdziecie tutaj:

Prosimy o  wypełnienie formularzy  i przesłanie mailowo na adres: sekretariat@gimbasket.edu.pl, osobiście lub pocztą na adres: Szkoła Podstawowa UNISPORT/Liceum Sportowego GIMBASKET ul.Drukarska 50, 53-312 Wrocław. Szczegóły rekrutacji znajdują się  na stronie szkoły www.gimbasket.edu.pl oraz w sekretariacie szkoły pod nr tel. 713252307. Serdecznie zapraszamy!