RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW w II lidze koszykówki mężczyzn!

Miło nam poinformować, że drużyna seniorów UKS GIMBASKET w  sezonie 2013/2014 będzie uczestniczyć w ogólnopolskich rozgrywkach II ligi koszykówki mężczyzn ! Rywalizacja na tym poziomie rozgrywek jest kolejnym etapem w rozwoju zawodników i  daje szansę naszym graczom na sportową konfrontację z silnymi zespołami  południowo -zachodniej Polski. W składzie drużyny są m.in.uczniowie i absolwenci szkół GIMBASKET  w wieku 16 – 21 lat.  Dzięki objęciu sponsoringiem drużyny przez firmę Röben ze Środy Śląskiej,  w tym  sezonie zespół występować będzie  pod nazwą RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW.

UWAGA! Mecze zespołu rozrywane będą  w hali  sportowej Uniwersytetu Medycznego przy ul. Wojciecha z Brudzewa we Wrocławiu. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy i liczymy na głośny doping!

Początek sezonu już w najbliższy weekend, nasi zawodnicy rozpoczną go meczem  na wyjeździe z AZS Częstochowa, pierwszy mecz we Wrocławiu dnia 12 października 2013 o godz. 18 (hala sportowa ul. Wojciecha z Brudzewa).

Skład zespołu RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW w sezonie 2013/2014:

#4 Maciej Kościuk (rozgrywający), #6 Artur Borkowski (rozgrywający), #7 Igor Tkacz (rozgrywający), #8 Marcin Stach (rozgrywający), #9 Dawid Piasecki (rzucający obrońca), #11 Kacper Wasilewski (rzucający obrońca), #12 Jakub Wajerowski (skrzydłowy), #13 Łukasz Wojtkiewicz (silny skrzydłowy), #14 Mateusz Kantarowski (skrzydłowy), #15 Maciej Krówczyński (rzucający obrońca/skrzydłowy), #16 Michał Wiśniewski (silny skrzydłowy/center), #17 Michał Głuchowicz (silny skrzydłowy/center). TRENER: Robert Kościuk

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w rozgrywkach!