Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Informujemy, że dnia 01 września 2021 (środa)  o godz. 10.30 w sali gimnastycznej odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Liceum Sportowym GIMBASKET i Szkole Podstawowej UNISPORT. Po spotkaniu ogólnym, uczniowie przejdą do klas z wychowawcami, którzy zapoznają młodzież z planem lekcji oraz szczegółowymi informacjami dot. pracy w nowym roku szkolnym.  O godz. 11.30. wszyscy uczniowie klas pierwszych liceum oraz nowi uczniowie klas licealnych programowo wyższych piszą  test poziomujący z jęz.angielskiego.Wszyscy uczniowie powinni posiadać własne przybory do pisania.

Z uwagi na  sytuację epidemiczną i wytyczne MEiN, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego przypominamy o konieczności posiadania  przez uczniów maseczek ochronnych w częściach wspólnych budynku szkoły, dodatkowo przy wejściu  do budynku i  sal lekcyjnych konieczna jest dezynfekcja rąk!

Informujemy także, że pierwsze zebrania dla rodziców uczniów wszystkich klas Liceum Sportowego GIMBASKET i Szkoły Podstawowej UNISPORT odbędą się  dnia 06 września 2021 (poniedziałek) o godz.17.00