Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2018/2019

Miło nam poinformować, że decyzją uczniów Szkoły Podstawowej UNISPORT i Liceum Sportowego GIMBASKET wyrażoną w głosowaniu wyborczym –  w roku szkolnym 2018/2019 w skład Samorządu Uczniowskiego (reprezentującego obie szkoły) weszli następujący uczniowie:

Przewodnicząca: Angelika Szałobryt
Wiceprzewodnicząca: Patrycja Chałupniczak
Zastępca Wiceprzewodniczącego: Michał Wiliński
Sekretarz: Maja Trzaska

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego jest p. Aleksandra Wojciechowska.

Warto dodać, że  tegoroczne wybory do SU poprzedzone były krótką kampanią wyborczą. Na szkolnym korytarzu pojawiły się plakaty wyborcze z hasłami i licznymi obietnicami składanymi wyborcom oraz ulotki zachęcające uczniów do wzięcia udziału w wyborach. W głosowaniu tajnym, bezpośrednim, równym i powszechnych wyłoniony został nowy skład samorządu.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej pracy! Czekamy  także na realizacje przedwyborczych haseł 🙂