Stacjonarne zajęcia sportowe w czasie ferii zimowych!

Informujemy, że w dniach 04.01-16.01.2021 (ferie zimowe) odbywają się treningi grup szkoleniowych UKS GIMBASKET – w ramach zimowego obozu sportowego, organizowanego stacjonarnie we Wrocławiu wg poniższego harmonogramu:

Grupa4.0105.0106.01      Święto Trzech Króli
PoniedziałekWtorekŚroda
U17Motoryka 9:00 Kesler (Dawida) + Koszykówka Obuchowicz/Kościuk
Koszykówka 15:30 Obuchowicz/Bielin/Kościuk (Drukarska)
Motoryka 9:00 Kesler (Dawida)
Koszykówka 14:45 (Drukarska) Obuchowicz/Kościuk  MECZ U15 15:30 (Dawida)-Bielin
wolne
U19Motoryka 9:00 Dorobek (Dawida)
Koszykówka 16:30 Obuchowicz (Dawida)
Motoryka 9:00 Dorobek (Dawida)
Koszykówka 14:45 Drukarska
wolne
Ratownicy/PływanieMotoryka 9.00 Dorobek,Kesler (Dawida)Motoryka 9.00 Dorobek,Kesler (Dawida)wolne
Grupa07.0108.0109.01
CzwartekPiątekSobota
U17Motoryka 9:00 Kesler (Dawida) + Koszykówka Obuchowicz/Kościuk
Koszykówka  16.00  Bielin/Kościuk (Drukarska)
Motoryka 9:00 Kesler/Dorobek (Dawida) + Koszykówka Obuchowicz/Kościuk
Koszykówka 15:30 Obuchowicz/Bielin/Kościuk (Drukarska)
Koszykówka 14:15 Bielin (LO nr 5)
U19Motoryka 9:00 Dorobek (Dawida)
Koszykówka 16:30 Obuchowicz (Dawida)
Koszykówka 16:30 Obuchowicz (Dawida)Mecz 3 ligi Obuchowicz 12:30 (LO 5)
Ratownicy/PływanieMotoryka 9.00 Dorobek,Kesler (Dawida)Motoryka 9.00 Dorobek,Kesler (Dawida)wolne
Grupa11.01.12.0113.01
PoniedziałekWtorekŚroda
U17Motoryka 9:00 Kesler (Dawida) + Koszykówka Obuchowicz/Kościuk
Koszykówka 15:30 Obuchowicz/Bielin/Kościuk (Drukarska)
Motoryka 9:00 Kesler (Dawida)
Koszykówka 14:45 Obuchowicz/Bielin/Kościuk (Drukarska)
Motoryka 9:00 Kesler (Dawida) + Koszykówka Obuchowicz/Kościuk
Koszykówka 15:30 Obuchowicz/Bielin/Kościuk (Drukarska)
Ratownicy/PływanieBasen 8.00 (Teatralna) Szymańska,Żukowski,Wiraszka           Basen 17.00 (Teatralna) Szymanska, Żukowski, WiraszkaBasen 8.00 (Teatralna) Szymańska,Żukowski,Wiraszka           Basen 17.00 (Teatralna) Szymanska, Żukowski, WiraszkaBasen 8.00 (Teatralna) Szymańska,Żukowski,Wiraszka           Siłownia 16.00 (Teatralna) Szymanska, Żukowski, Wiraszka
Grupa14.0115.0116.01
CzwartekPiątekSobota
U17Motoryka 9:00 Kesler (Dawida) + Koszykówka Obuchowicz/Kościuk
Koszykówka  16.00  Bielin/Kościuk (Drukarska)
Motoryka 9:00 Kesler/Dorobek (Dawida) + Koszykówka Obuchowicz/Kościuk
Koszykówka 15:30 Obuchowicz/Bielin/Kościuk (Drukarska)
Koszykówka 12:00 Bielin (LO5)
U19Motoryka 9:00 Dorobek (Dawida)
Koszykówka 16:30 Obuchowicz (Dawida)
Koszykówka 16:30 Obuchowicz (Dawida)Mecz 3 ligi wyjazd Ziębice
Ratownicy/PływanieBasen 8.00 (Teatralna) Szymańska,Żukowski,Wiraszka           Basen 17.00 (Teatralna) Szymanska, Żukowski, WiraszkaBasen 8.00 (Teatralna) Szymańska,Żukowski,Wiraszka                                                Basen 17.00 (Teatralna) Szymanska, Żukowski, WiraszkaBasen 8.00 (Teatralna) Szymańska,Żukowski,Wiraszka