Stypendium MEN dla Julii Cichowskiej !

16 października 2015 na uroczystej gali w Warszawie, z rąk Ministra Edukacji Narodowej 320 uczniów z całej Polski, którzy odnieśli największe sukcesy w nauce i sporcie, otrzymało stypendia MEN. Spotkanie odbyło się w Auli dawnej biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (Auditorium Minus). Miło nam poinformować, że wśród 9 nagrodzonych uczniów z województwa dolnośląskiego, znalazła się Julia Cichowskauczennica II klasy Gimnazjum Sportowego GIMBASKET.

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej jest jedną z form wyrażenia uznania dla uczniów uzyskujących wybitne osiągnięcia edukacyjne. Każdego roku do MEN wpływa około dwóch tysięcy wniosków o przyznanie tego wyróżnienia. Wszystkie te wnioski dotyczą uczniów, mogących się pochwalić znakomitymi wynikami w różnorodnych dziedzinach edukacji. Także międzynarodowymi sukcesami.

Serdecznie gratulujemy!!!

MEN 2015