Szkoły Gimbasket wśród zwycięzców Młodzieżowych Igrzysk Sportowych!

10 czerwca 2014 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu rozegrano wielki finał zawodów Młodzieżowych Igrzysk Sportowych promujących igrzyska sportów nieolimpijskich The World Games 2017 .Przez cały maj 98 szkół walczyło o możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na stadionie – wizytówce naszego miasta i całego Dolnego Śląska przy prawie 25-tysięcznej publiczności. Nasi uczniowie, dzięki fantastycznym wynikom w eliminacjach, wywalczyli udział w wielkim finale w następujących konkurencjach: przeciąganie linybieg na orientację (Gimnazjum) oraz przeciąganie liny i ergowiosła (Liceum). Reprezentanci szkół GIMBASKET  zajęli 2 pierwsze miejsca w przeciąganiu liny oraz trzecie miejsce w ergowiosłach!

Skład reprezentacji Gimnazjum Sportowego GIMBASKET: Paulina Mościszko, Iza Szydło, Sandra Kurzawska, Jagoda Czopek, Magda Błońska,Rafał Chwastyk, Mateusz Rogoziński, Wojtek Gac, Daniel Szymański, Rafał Obrocki.

Skład reprezentacji Liceum Sportowego GIMBASKET: Magda Solecka, Agnieszka Dziewirz, Paulina Paluch, Ola Matias, Wiktoria Tkaczuk, Maciek Szeszycki, Artur Dolata, Patryk Wróbel, Maciek Ogrodnik, Janek Stefański.

Reprezentacja Liceum w ergowiosłach: Magda Solecka, Agnieszka Dziewirz, Maciek Ogrodnik i Janek Stefański.

Zawodnikom i trenerom: Jackowi Nabożnemu, Danielowi Korzewie, Mateuszowi Łosiowi, Pawłowi Obuchowiczowi oraz Piotrowi Huczakowi serdecznie gratulujemy!