Uczniowie -Olimpijczycy w Liceum Sportowym GIMBASKET!

Dnia 6 czerwca 2014 roku we Wrocławiu odbyła się Gala Olimpijczykówuroczystość wręczenia dyplomów uczniom dolnośląskich szkół ponadgimnazjalnych – laureatom i finalistom olimpiad przedmiotowych oraz najlepszym sportowcom, a także ich nauczycielom i dyrektorom szkół. Organizatorem Gali była p. Beata Pawłowicz – Dolnośląski Kurator Oświaty. W mijającym roku szkolnym 2013/2014 tytuł laureata i finalisty w olimpiadach przedmiotowych otrzymało w sumie 213 dolnośląskich uczniów, w tym 43 uczniów -znakomitych dolnośląskich sportowców. Wśród nich znalazło się 4 uczniów Liceum Sportowego GIMBASKET: Agnieszka Dziewirz, Katarzyna Kusch oraz taneczny duet – rodzeństwo Karolina i Dawid Kozów. Karolina i Dawid uświetnili dodatkowo uroczystość krótki występem.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

zdjęcie dnia