Włączamy się w akcję Podaruj paczkę na Kresy!

Za wschodnią granicą żyje wielu naszych rodaków, tysiące polskich dzieci, które z okazji Świąt Bożego Narodzenia czekają na prezent z Ojczyzny. Podobnie jak co roku, Gimnazjum i Liceum Sportowe GIMBASKET przyłącza się do akcji  TVP Oddział Wrocław Podaruj paczkę na Kresy, organizując zbiórkę darów w szkołach. Do dnia 16 grudnia 2013 zbieramy potrzebne artykuły spożywcze tj.: słodycze, kawa, herbata, konserwy, olej, cukier, makaron, ryż oraz środki czystości, a na Wileńszczyznę także wyprawki szkolne i zabawki. Akcja, oprócz konkretnej pomocy, ma także na celu podkreślenie więzi pomiędzy wszystkimi rodakami pozostającymi w kraju, jak i za granicą.

Zachęcamy naszych uczniów do wsparcia  rodaków – świąteczne paczki trafią do polskich wsi, szkół i parafii na Wileńszczyźnie i Ukrainie!