Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W najbliższy piątek – 26 czerwca 2020 kończy się rok szkolny 2019/2020. Rok niezwykle trudny dla nas wszystkich – pandemia COVID-19  z dnia na dzień zmieniła całą naszą edukację – wszyscy uczyliśmy się nowych, zdalnych form i metod pracy oraz współdziałania. Mimo pierwszych trudności, bardzo sprawnie i z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość – co jest naszym wspólnym sukcesem dydaktycznym. Wielkie podziękowania  Nauczycielom  i Uczniom za zaangażowanie oraz determinację, dzięki którym ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych przez Was wyników.

Informujemy, że w związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii, nie odbędą się tradycyjne uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego. Nasi uczniowie będą mogli odebrać świadectwa dniu 26 czerwca 2020 (piątek) wg poniższego harmonogramu godzinowego. Możliwy jest też odbiór świadectwa w terminie późniejszym (w czasie wakacji lub we wrześniu br)!

Przypominamy, że odbiór świadectw musi się odbywać zgodnie z procedurami i wytycznymi GIS oraz MEN, które nadal obowiązują na terenie Polski we wszystkich placówkach oświatowych tj. zakrywanie ust i nosa (maseczki) oraz utrzymywanie odstępu między osobami. Prosimy o przestrzeganie tych zasad.

HARMONOGRAM ROZDANIA ŚWIADECTW DNIA 26 CZERWCA 2020:
– KLASA 8 SP – godz. 8.00
– KLASA 7 SP – godz. 9.00
– KLASA I GL –  godz. 10.00
– KLASA I AL –  godz. 11.00
– KLASA I BL –  godz. 12.00
– KLASA II A –  godz. 13.00
– KLASA II B – godz. 14.00

WAŻNE! Wszystkich uczniów, którzy wypożyczyli książki z biblioteki prosimy o zwrot w dniu odbioru świadectwa.

Informujemy także, że z uwagi na obostrzenia rodzice nie mogą towarzyszyć swoim dzieciom podczas odbioru świadectw. Uczeń zobowiązany jest do posiadania długopisu, którym podpisywać będzie poświadczenie odbioru świadectwa.

Szczegóły związane z odbiorem świadectw zostały wysłane przez e-dziennik  do wszystkich uczniów i ich  rodziców.