Zbiórka darów dla najmłodszych dzieci z Ukrainy!

W ramach akcji pomocy Ukrainie #Wrocławpomaga – Szkolne Koło Wolontariatu Liceum Sportowego GIMBASKET i Szkoły Podstawowej UNISPORT rozpoczęło zbiórkę rzeczową dla najmłodszych ukraińskich dzieci, które pilnie potrzebują naszej pomocy.
Co jest potrzebne:
mleko dla dzieci, odżywki dla niemowląt i dzieci, zupki itp.
– pieluszki, pampersy, chusteczki nawilżane i do dezynfekcji
– butelki, kubeczki, talerzyki, łyżeczki dla dzieci
– artykuły do pielęgnacji dzieci (olliwki, mydło, szampon itp.)
Prosimy o dostarczanie artykułów z powyższej listy do szkołynajpóźniej do poniedziałku 07 marca 2022. Zebrane dary zostaną przekazane do Dortmundzko-Wrocławsko – Lwowskiej Fundacji im. św. Jadwigi, która koordynuje działania pomocowe dla naszych Sąsiadów.
Informujemy także, że od 28 lutego 2022 do odwołania, przy wejściu do budynku szkoły przy ul. Drukarskiej 50 można przekazywać najpotrzebniejsze artykuły dla dorosłych mieszkańców Ukrainy: śpiwory, koce, żywność długoterminową, środki higieny osobistej, ręczniki papierowe czy baterie, świece oraz zapalniczki.Zebrane artykuły zostaną przewiezione ciężarówkami na Ukrainę
Włącz się do pomocy Ukrainie!
gimbasket