Zbiórka dla najmłodszych dzieci z Ukrainy!

W ramach akcji pomocy Ukrainie #Wrocławpomaga -Szkolne Koło Wolontariatu Liceum Sportowego GIMBASKET i Szkoły Podstawowej UNISPORT rozpoczęły zbiórkę rzeczową dla najmłodszych ukraińskich dzieci, które pilnie potrzebują naszej pomocy.
Co jest potrzebne:
– mleko dla dzieci, odżywki dla niemowląt i dzieci, zupki itp.
– pieluszki, pampersy, chusteczki nawilżane i do dezynfekcji
– butelki, kubeczki, talerzyki, łyżeczki dla dzieci
– artykuły do pielęgnacji dzieci (olliwki, mydło, szampon itp.)
Prosimy o dostarczanie artykułów z powyższej listy do szkoły – najpóźniej do poniedziałku 07 marca 2022. Zebrane dary zostaną przekazane do Dortmundzko-Wrocławsko – Lwowskiej Fundacji im. św. Jadwigi, która koordynuje działania pomocowe dla naszych Sąsiadów.
Informujemy także, że od dziś do odwołania, przy wejściu do budynku szkoły można przekazywać najpotrzebniejsze artykuły dla mieszkańców Ukrainy: śpiwory, koce, żywność długoterminową, środki higieny osobistej, ręczniki papierowe czy baterie, świece oraz zapalniczki.. Zebrane artykuły zostaną przewiezione ciężarówkami na Ukrainę. #Wrocławpomaga
Włączmy się do pomocy Ukrainie!
gimbasket