Zebrania dla rodziców i konsultacje przedmiotowe w październiku!

Informujemy, że dnia 30 października 2017 r. (poniedziałek) o godz. 17.00 odbędą zebrania dla rodziców wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej UNISPORT (z oddziałami gimnazjalnymi)  i Liceum Sportowego GIMBASKET. Po spotkaniach  z wychowawcami klas,  w godz. 17.45 – 19.00 odbędą się konsultacje przedmiotowe z nauczycielami.

O godz. 16.30 w sali nr 117 odbędzie się  spotkanie organizacyjne z kierownikiem wycieczki do Wiednia (planowanej na 11-12 grudnia 2017) – p. Joanną Stachiewicz – Struś dla rodziców uczniów, którzy zgłosili swój udział w wyjeździe. Podczas spotkania przekazane zostaną szczegóły planowanej podróży i pobytu dzieci w stolicy Austrii.

UWAGA!!! Rodziców oraz uczniów klasy III Liceum Sportowego GIMBASKET zapraszamy w dniu 30.10.2017 o godz. 16.00 na spotkanie z dyrekcją oraz nauczycielami przedmiotów maturalnych. Prosimy o obowiązkową obecność z uwagi na ważność poruszanych spraw.

Serdecznie zapraszamy!