Zebrania z rodzicami – 07 września 2020 (poniedziałek)

Informujemy, że dnia 07 września 2020 (poniedziałek) o godz. 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej UNISPORT i Liceum Sportowego GIMBASKET. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju oraz obostrzenia sanitarne zapraszamy na bezpośrednie spotkania z wychowawcami  w szkole rodziców  uczniów klasy 7 SP  (sala nr 120) oraz rodziców uczniów klasy I  Liceum (sala nr 114).  Zebrania dla rodziców uczniów pozostałych klas odbędą się o godz. 17.00 w formie zdalnej – na platformie zoom.us .Wszyscy rodzice otrzymają od wychowawców  informację (sms oraz w e-dzienniku) z numerem Personal Meeting ID wraz z hasłem, niezbędnymi do połączenia się online  z wychowawcami.

Z uwagi na ważność poruszanych spraw  –  m.in. funkcjonowanie szkół w czasie epidemii, wybór ubezpieczyciela w ramach NNW na rok 2020/2021, wybór rad oddziałowych i  rady rodziców, prosimy o obecność wszystkich rodziców na zebraniach.