Liceum Sportowe Gimbasket

Jest szkołą publiczną, ogólnokształcącą, która umożliwia uczniom łączenie nauki ze sportem w ramach  organizowanych pozalekcyjnych zajęć sportowych.

scroll

Dzień Otwarty

Uczniów – kandydatów  do klas 1 Liceum Sportowego GIMBASKET oraz ich rodziców zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się dnia 22 kwietnia 2023 (sobota) w Centrum Konferencyjnym Nadodrze Park przy pl. Staszica 40A o godz.12.00.

W trakcie spotkania informacyjnego przedstawimy ofertę szkoły, opowiemy jak nasi uczniowie łączą naukę ze sportem  i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zachęcamy także do śledzenia informacji dot. rekrutacji na profilu szkoły na FB i Instagramie oraz na stronie internetowej szkół: www.gimbasket.edu.pl (zakładka Aktualności)

WAŻNE! Przypominamy, że Liceum Sportowe GIMBASKET nie bierze udziału w elektronicznej rekrutacji dostępnej na stronach Miasta Wrocławia!!! Konieczne jest złożenie podania.

W razie pytań – prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły tel.713252307, kom.781515181 e-mail:sekretariat@gimbasket.edu.pl