Szkoła Podstawowa UNISPORT

To szkoła podstawowa, która pomaga uczniom rozwijać umiejętności intelektualne i sportowe

scroll

Szkoła, która uczy, bawi i dba o formę fizyczną

W naszej szkole podstawowej, oprócz realizacji podstawy programowej,  oferujemy także  uczniom pozalekcyjne zajęcia: sportowe obejmujące m.in. naukę podstaw pływania, ratownictwa wodnego, technik gry,  a także fakultety przedmiotowe i koła zainteresowań. W ten sposób przekazujemy naszym młodym podopiecznym wiedzę, jednocześnie kształtując w nich zamiłowanie do sportu. Starsi uczniowie, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności sportowe mogą skorzystać z rozmaitych zajęć pozalekcyjnych takich jak koszykówka czy lekkoatletyka.
Uczniowie mają dostęp do bardzo dobrze wyposażonej hali sportowej i w trakcie zajęć korzystają z nowoczesnych akcesoriów treningowych.

 

Warto uczyć się w naszej szkole podstawowej!

Szkoła Podstawowa UNISPORT zapewnia wszystkim uczniom:

  • bezpieczeństwo i kameralną atmosferę w klasach
  • dostęp do nowych materiałów szkolnych i indywidualne podejście nauczycieli oraz trenerów,
  • zajęcia ruchowe i ogólnorozwojowe, które odbywają się codziennie jako wprowadzenie do sportu i wyboru dyscyplin (w klasach wczesnoszkolnych)
  • naukę języków obcych: angielskiego i niemieckiego,
  • udział w rozmaitych zajęciach pozalekcyjnych: sportowych – w tym naukę pływania w klasach wczesnoszkolnych wraz z elementami ratownictwa wodnego (w klasach starszych) oraz fakultetach przedmiotowych, kołach zainteresowań,
  • możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach sportowych w różnych kategoriach wiekowych,
  • udział w projektach edukacyjnych.

 

W naszej sportowej szkole podstawowej łączymy naukę  z poznawaniem wiedzy o świecie. W ten sposób przekazujemy naszym młodym podopiecznym wiedzę, jednocześnie kształtując w nich zamiłowanie do sportu. Uczniowie, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności również po lekcjach, mogą skorzystać z rozmaitych zajęć pozalekcyjnych.