Wyniki egzaminów ósmoklasisty i maturalnych!

Znamy już wyniki egzaminów ósmoklasisty i maturalnych w edycji wiosennej 2023, do których uczniowie  przystąpili  w  dniach 04 -22 maja 2023 (uczniowie klas 4 liceum) i  23-25 maja  2023 (uczniowie klas 8 szkół podstawowych).
Miło nam poinformować, że tegoroczni uczniowie klasy 8 Szkoły Podstawowej UNISPORT uzyskali następujące średnie wyniki procentowe:

JĘZYK POLSKI - 72%
MATEMATYKA - 68%
JĘZYK ANGIELSKI - 88%

Egzaminy maturalne, w tym roku szkolnym, odbyły się w dwóch formułach: Formuła 2023 -  dla tegorocznych absolwentów 4-letnich liceów ogólnokształcących  (pierwszy rocznik, który skończył 8-letnią szkołę podstawową) oraz Formuła 2015 - dla  absolwentów techników, którzy ukończyli 4-letnie technikum (to ostatni rocznik, który uczył się w gimnazjach). Średnie procentowe wyników tegorocznych maturzystów Liceum Sportowego GIMBASKET, którzy uzyskali świadectwa dojrzałości w roku szkolnym 2022/2023 wyglądają następująco:

JĘZYK POLSKI (poziom podstawowy) - 64%
MATEMATYKA (poziom podstawowy) - 69 %
JĘZYK ANGIELSKI (poziom podstawowy) - 89%

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i nauczycielom! Trzymamy kciuki za powodzenie w rekrutacji do liceów i na uczelnie wyższe!